Polonijny Dzień Dwujęzyczności przygotowania

Polonijny Dzień Dwujęzyczności – przygotowania

Kochani!
Polonijny Dzień Dwujęzyczności zbliża się wielkimi krokami. My przygotowujemy się do niego staranne pracując nad spotkaniem seminaryjnym, które będzie miało miejsce w Szkole Sobotniej im F.Chopina Bath w sobotę 21 października od godziny 15 (sobota).
Seminarium poświęcone będzie Dwujęzyczności oraz funkcjonowaniu polonijnych szkół sobotnich w Wielkiej Brytanii – temu przeznaczamy dyskusję. Wstęp oczywiście jest wolny i uczestniczyć w seminarium mogą nauczyciele, rodzice, przedstawiciele polonijnych organizacji oraz każdy komu temat jest bliski.
Oprócz tego szereg atrakcji w postaci pokazów, książek, kawy i smakołyków aby ten dzień upłynął miło pod każdym względem.

Nasze spotkania robocze tradycyjnie odbywają się w kuchni :):
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=625103554544741&id=100011353077450

Obecnie poszukujemy firm, które zechcą zaprezentować swoje produkty i usługi podczas Seminarium w Bath 21 października 2017 roku (sobota).
Chętnych i pytania o szczegóły prosimy kierować:
thefutureofeducation@vp.pl
Ponieważ ilość miejsc podczas Imprezy jest ograniczona dlatego też zastrzegamy sobie odpowiadać na te oferty, które będą najbardziej interesujące dla uczestników.
Serdecznie zapraszamy Was do współpracy! Naprawdę warto!

Wspomaga nas już wiele osób i firm. W wielu miejscach odbędą się różnego rodzaju akcje, do których warto się włączyć. Gdzie? Szukajcie dwujęzycznych spotkań w:
Polskiej Szkole Bez Granic w Pool, Akademii Motyli w Reading, Polskiej Szkole Sobotniej Fredrikstad w Norwegii, Szkole Polonijnej Akademia Razem w Cork w Irlandii.
Do akcji przyłączyła się Oficyna Wydawnicza Oryginały, organizacja Project Polska, Poczytaj Mi Mamo, Poczytaj Mi Tato w Bournemouth, i inni.
Jeśli chcesz się przyłączyć napisz! Możesz zrobić w te dni cokolwiek, wystarczy wywiesić baner z kogucikiem i nawet w tak drobnej formie wspierać akcję.

Mówić o nas będą w TVP Polonia, Emito, Cooltura – patroni medialni Polonijnego Dnia Dwujęzyczności w Wielkiej Brytanii.

Czekamy jeszcze tylko na Ciebie! ?